Position Name Surname Phone: Cabinet no.
Director Evaldas Serbenta 354
Deputy Director Artūras Kavolis 356
Deputy Director Alvyda Pupkovienė 348
Vyriausiasis patarėjas Gediminas Dagys A4
Position Name Surname Phone: Cabinet no.
Head of Division Vitalija Šatienė 346
Adviser Irma Bagdzevičienė 404
Chief Specialist Beatričė Česnavičienė 403
Chief Specialist Deima Savukynaitė 403
Chief Specialist Tomas Girininkas 146
Chief Specialist Ala Galinienė 403
Chief Specialist Kristina Križianauskaitė 402
Chief Specialist Laima Gatelytė 402
Chief Specialist Eglė Mikaliūnienė 402
Chief Specialist Gediminas Antanas Šlėkta 110
Chief Specialist Rita Vilemienė Priimamasis
Senior Specialist Diana Janavičienė Priimamasis
Senior Specialist Regina Kiselienė 109
Materialinių vertybių ir paslaugų administratorius Valerij Lastovskij 106
Materialinių vertybių administratorius Liudmila Pledienė 106
Materialinių vertybių administratorius Zita Skendelienė 110
Raštinės administratorė Irena Cholodinskaja 360
Raštinės administratorė (referentė) Aušra Giriūnaitė 354
Kalbos tvarkytoja Laura Kašinskienė 403
Archyvo tvarkytoja Roma Norkutė 403
Specialist Jurijus Čivilis 146
Position Name Surname Phone: Cabinet no.
Head of Division Augustinas Zeirys 354
Chief Specialist Algirdas Šakalys A3
Chief Specialist Vilma Mirauskienė A3
Chief Specialist Renata Kučinskienė 404
Chief Specialist Rasa Būdienė 109
Chief Specialist Aušra Ozolinia A3
Position Name Surname Phone: Cabinet no.
Head of Division Renata Mačiulevičienė 358
Adviser Valentinas Kraujalis 246
Chief Specialist Violeta Križanauskienė 407
Chief Specialist Bronius Dručiūnas 246
Chief Specialist Danutė Jasėnienė 407
Position Name Surname Phone: Cabinet no.
Head of Division Romualda Jakelienė 350
Chief Specialist Valentinas Raginis 148
Chief Specialist Justina Šarkuvienė 148
Chief Specialist Edita Pinkuvienė 148
Software developer Donatas Gavėnas 148
Kompiuterių sistemų analitikas Daniel Pašulevič 148
Software developer Stasys Pagojus
Position Name Surname Phone: Cabinet no.
Head of Division Jonas Ignatavičius 250
Adviser Viktoras Kaluževičius 142
Kompiuterių sistemų administratorius Justinas Mačionis 248
Kompiuterių sistemų administratorius Saulius Matelionis
Kompiuterių sistemų administratorius Imantas Vasilavičius 252R
Kompiuterių sistemų administratorius Rimas Šliumba
Kompiuterių sistemų administratorius Mantas Lenza
Kompiuterių sistemų administratorius Alikas Jakimovas
Duomenų bazių administratorius Vaidas Jasonis 252R
Duomenų bazių administratorius Viktor Dordzik
Systems administrator Bronius Urbanavičius
Systems administrator Algimantas Stapčinskas
Systems administrator Vytautas Miškinis 250R
Position Name Surname Phone: Cabinet no.
Adviser Romualdas Šaulys 142
Chief Specialist Sonata Jurkuvėnienė 149
Chief Specialist Vaidutė Launagienė 109
Kompiuterių sistemų analitikas Diana Nanevič 151
Informacinių technologijų sistemų administratorius Tadeušas Tyminskis 151
Kompiuterinių sistemų inžinierius Andrius Juozas Paliušis 151
Kompiuterinių sistemų inžinierius Darius Jonelis 218
Computer Systems Specialist Darius Lemešis 138
Computer Systems Specialist Juozas Baubonis 138
Computer Systems Specialist Virginas Katinas 138
Computer Systems Specialist Adolfas Serapinas 138
Computer Systems Specialist Mantas Salagubovas 138
Ryšių sistemų technikas Rolandas Karpičius 138
Senior Specialist Neris Simanonytė 136
Senior Specialist Kristina Kniūraitė 136
Senior Specialist Jevgenija Rozepal 136
Senior Specialist Lidija Petrova 136
Specialist Genė Baukienė 136
Specialist Viktorija Kabak 136
Position Name Surname Phone: Cabinet no.
Head of Division Eugenijus Norkūnas 107
Adviser Algimantas Saugėnas 102
Adviser Jonas Vaitkevičius 108
Chief Specialist Jolanta Gečienė 107
Senior Specialist Vytautas Rimkevičius 105
Tinklo analitikas Vilius Vaitkus 103
Tinklo administratorius Almantas Venckus 108
Tinklo administratorius Ramūnas Rulevičius 108
Telefono ryšio inžinierius Alina Rulevičienė 103
Elektronikos ir telekomunikacijų inžinierius Viktoras Žučenka 104
Radijo ryšio inžinierius Donatas Kondrotas 101
Radijo ryšio inžinierius Ramūnas Bakšys 105
Radijo ryšio technikas Jurijus Iljinas 101
Paslaugų administratorius Vida Sipavičiūtė 109
Paslaugų administratorius Jolanta Makauskienė 107
Position Name Surname Phone: Cabinet no.
Head of Division Neringa Rukšėnienė 352
Adviser Violeta Žilinskienė 140
Adviser Liubovė Dručiūnienė 140
Chief Specialist Danguolė Bikmanaitė 147
Chief Specialist Viktorija Frolova 144
Chief Specialist Gelena Nedoltovskaja 145
Chief Specialist Ala Ogilbienė 144
Chief Specialist Pavel Korotkich 144
Chief Specialist Gintautas Gavutis 406
Chief Specialist Liusia Kundrotienė 145
Senior Specialist Milda-Ona Trinkūnienė 147
Senior Specialist Iraida Purlienė 406
Senior Specialist Svetlana Bril 406
Senior Specialist Liudmila Fedotenkova 145
Senior Specialist Tatjana Glušakova 145
Senior Specialist Larisa Kolesnikova 406
Senior Specialist Zigmantas Macijauskas 145
Specialist Danguolė Bareikienė 147
Position Name Surname Phone: Cabinet no.
Head of Division Donatas Valiukas 303
Adviser Rima Žvinienė 301
Chief Specialist Nelė Zuj 312
Chief Specialist Eglė Matuizienė 312
Chief Specialist Lina Sviščiauskaitė 413
Chief Specialist Eglė Kaziukonienė 413
Chief Specialist Saulius Klovas 301
Chief Specialist Galina Spaičienė 301
Chief Specialist Valentina Zagorskienė 401
Chief Specialist Nijolė Perednienė 301
Chief Specialist Diana Kavaliukaitė 301
Chief Specialist Audinga Tolvaišaitė 409
Chief Specialist Gitana Norkūnienė 301
Chief Specialist Edita Kiudienė 301
Senior Specialist Rima Afanasjeva 409
Senior Specialist Laima Sakalauskienė 401
Senior Specialist Irena Vasiljevienė 301
Specialist Nijolė Markūnaitė 405
Specialist Giedrė Kavarskienė 401
Specialist Eglė Dobužinskaitė 409
Specialist Rasa Bandzevičiūtė 405
Specialist Asta Pipirienė 409
Specialist Aldona Lunienė 401
Specialist Ilona Počopko 301
Specialist Eugenija Simanonienė 401
Specialist Tatjana Lanevskaja 301
Specialist Jelena Popova 301
Specialist Lilija Deltuvaitė 409
Specialist Danguolė Paliokienė 401
Specialist Liubovė Triščeikina 401
Specialist Jadvyga Sarol 301
Specialist Danguolė Ranceva 409
Specialist Rima Audronė Sviščiauskienė 401
Specialist Lilija Jonelienė 401
Attention! The employees' e-mail addresses are composed according to this scheme without using Lithuanian letters, for example: name.surname@vrm.lt