Skip to main content
Position Name Surname Phone: Cabinet no.
Director Tomas Stankevičius 354
Deputy Director Alvyda Pupkovienė 348
Deputy Director Artūras Kavolis 356
Position Name Surname Phone: Cabinet no.
Head of Division Vitalija Šatienė 346
Adviser Irma Bagdzevičienė 404
Chief Specialist Beatričė Česnavičienė 403
Chief Specialist Tomas Girininkas 146
Chief Specialist Ala Galinienė 403
Chief Specialist Kristina Križianauskaitė 402
Chief Specialist Laima Gatelytė 402
Chief Specialist Eglė Mikaliūnienė 402
Chief Specialist Rita Vilemienė Priimamasis
Chief Specialist Diana Janavičienė Priimamasis
Klientų informavimo tarnautojas Natalija Demšienė Priimamasis
Teisininkas Arūnas Budrevičius 403
Materialinių vertybių ir paslaugų administratorius Gediminas Antanas Šlėkta 110
Materialinių vertybių ir paslaugų administratorius Valerij Lastovskij 106
Materialinių vertybių administratorius Liudmila Pledienė 106
Materialinių vertybių administratorius Zita Skendelienė 110
Materialinių vertybių administratorius Jurijus Čivilis 146
Raštinės administratorė Irena Cholodinskaja 360
Raštinės administratorė (referentė) Aušra Giriūnaitė 354
Raštinės administratorė Judita Jaruševičiūtė 360
Archyvo tvarkytoja Roma Norkutė 403
Position Name Surname Phone: Cabinet no.
Head of Division Augustinas Zeirys 354
Chief Specialist Aurelijus Leipus A3
Chief Specialist Aušra Ozolinia A3
Chief Specialist Rasa Būdienė 109
Chief Specialist Žydrūnas Kviklys 109
Projektų administratorius Algirdas Šakalys A3
Position Name Surname Phone: Cabinet no.
Head of Division Renata Mačiulevičienė 358
Adviser Valentinas Kraujalis 246
Chief Specialist Violeta Križanauskienė 407
Informacinių technologijų ir ryšių saugumo specialistas Darius Jelinskij 246
Position Name Surname Phone: Cabinet no.
Head of Division Virginija Raudonienė 305
Adviser Daiva Bukauskienė 305
Informacinių technologijų sistemų administratorius Donaldas Danupas 305
Informacinių technologijų sistemų administratorius Saulius Šimukauskas 305
Position Name Surname Phone: Cabinet no.
Head of Division Donatas Kalvaitis 149
Adviser Saulius Kalpokas
Kompiuterių sistemų administratorius Arminas Žvirblis 136
Kompiuterių sistemų administratorius Juozas Baubonis 136
Informacinių technologijų sistemų administratorius Romualdas Šaulys 142
Informacinių technologijų sistemų administratorius Tadeušas Tyminskis 151
Kompiuterių sistemų inžinierius Andrius Juozas Paliušis 151
Computer Systems Specialist Darius Lemešis 136
Computer Systems Specialist Adolfas Serapinas 136
Kompiuterių sistemų administratorius Modestas Barutis 136
Elektronikos ir telekomunikacijų inžinierius Rolandas Karpičius 136
Senior Specialist Neris Simanonytė 138
Senior Specialist Kristina Bundzienė 138
Senior Specialist Jevgenija Rozepal 138
Senior Specialist Lidija Petrova 138
Senior Specialist Genė Baukienė 138
Senior Specialist Viktorija Kabak 138
Position Name Surname Phone: Cabinet no.
Adviser Algimantas Saugėnas 107
Chief Specialist Vaidutė Launagienė 109
Tinklo analitikas Vilius Vaitkus 103
Tinklo administratorius Almantas Venckus 108
Tinklo administratorius Ramūnas Rulevičius 108
Tinklo administratorius Vilius Dereškevičius 103
Telefono ryšio inžinierius Alina Rulevičienė 103
Elektronikos ir telekomunikacijų inžinierius Viktoras Žučenka 102
Radijo ryšio inžinierius Donatas Kondrotas 101
Radijo ryšio inžinierius Ramūnas Bakšys 105
Radijo ryšio inžinierius Vytautas Rimkevičius 105
Radijo ryšio technikas Jurijus Iljinas 101
Paslaugų administratorius Jolanta Makauskienė 107
Position Name Surname Phone: Cabinet no.
Head of Division Neringa Rukšėnienė 352
Adviser Violeta Žilinskienė 140
Chief Specialist Jurgita Vaičiulienė 144
Chief Specialist Gelena Nedoltovskaja 145
Chief Specialist Ala Ogilbienė 144
Chief Specialist Pavel Korotkich 144
Chief Specialist Saulius Riauba 104
Senior Specialist Milda-Ona Trinkūnienė 147
Computer Systems Specialist Gintautas Kirdeikis 406
Chief Specialist Liubovė Dručiūnienė 140
Chief Specialist Danguolė Bikmanaitė 147
Chief Specialist Liusia Kundrotienė 145
Senior Specialist Svetlana Bril 406
Senior Specialist Liudmila Fedotenkova 145
Senior Specialist Tatjana Glušakova 145
Senior Specialist Larisa Kolesnikova 406
Chief Specialist Iraida Purlienė 406
Senior Specialist Zigmantas Macijauskas 145
Specialist Danguolė Bareikienė 147
Position Name Surname Phone: Cabinet no.
Adviser Rima Žvinienė 301
Chief Specialist Nelė Zuj 312
Chief Specialist Eglė Matuizienė 312
Chief Specialist Lina Sviščiauskaitė 413
Chief Specialist Eglė Kaziukonienė 413
Chief Specialist Saulius Klovas 301
Chief Specialist Valentina Zagorskienė 401
Chief Specialist Nijolė Perednienė 301
Chief Specialist Audinga Tolvaišaitė 301
Chief Specialist Jovita Jankoit 301
Chief Specialist Gitana Norkūnienė 301
Chief Specialist Edita Kiudienė 301
Chief Specialist Rima Afanasjeva 409
Chief Specialist Irena Vasiljevienė 301
Chief Specialist Jelena Popova 301
Chief Specialist Laima Sakalauskienė 401
Chief Specialist Giedrė Kavarskienė 401
Chief Specialist Nijolė Markūnaitė 409
Senior Specialist Danguolė Paliokienė 405
Senior Specialist Liubovė Triščeikina 401
Senior Specialist Ilona Počopko 301
Senior Specialist Jolanta Kosteva 401
Specialist Eglė Dobužinskaitė 409
Specialist Rasa Bandzevičiūtė 405
Specialist Asta Pipirienė 409
Specialist Tatjana Lanevskaja 301
Specialist Rima Audronė Sviščiauskienė 401
Specialist Lilija Jonelienė 401
Attention! The employees' e-mail addresses are composed according to this scheme without using Lithuanian letters, for example: name.surname@vrm.lt