Skip to main content
BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Dokumentų valdymo bendrosios informacinės sistemos (DBSIS) sukūrimo ir įdiegimo projekto veiklų įgyvendinimo terminas pratęstas iki 2023 m. spalio 31 d.

2023 09 08

 

Dokumentų valdymo bendrosios informacinės sistemos (DBSIS) sukūrimo ir įdiegimo projekto, finansuojamo 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 10 prioriteto „Visuomenės poreikius atitinkantis ir pažangus viešasis valdymas“ 10.1.1-ESFA-V-913 priemonės „Valstybės institucijų ir įstaigų vidaus administravimo tobulinimas“ lėšomis, veiklų įgyvendinimo terminas pratęstas iki 2023 m. spalio 31 d., tai  sudarys galimybę atlikti svarbius DBSIS vystymo darbus, kurių poreikis iškilo projekto įgyvendinimo metu.

Nepaisant to, kad DBSIS yra dar kuriama informacinė sistema, jos paslaugomis nuo 2023 m. rugsėjo 1 d. jau gali naudotis per 60 tūkst. darbuotojų, dirbančių 492 valstybės ir savivaldybių institucijose ir įstaigose.

Kasdien DBSIS registruojama per 18 tūkst. dokumentų ir sukuriama daugiau nei 12 tūkst. užduočių. Daugiau nei pusė visų DBSIS naudojančių įstaigų, iki šiol nenaudojo jokių dokumentų valdymo informacinių sistemų, todėl DBSIS yra reikšmingas pokytis viešajame sektoriuje, įgalinantis inovacijų plėtrą, efektyvesnių komunikacijos ir tarpinstitucinio bendradarbiavimo modelių vystymą bei viešųjų paslaugų kokybės didinimą.